Качественная продукция

по доступной цене!!!

Отдел продаж

044-209-01-56

067-464-15-54

Отдел строительства

044-209-01-56
подробнее >>>

Адрес:

Украина, Киев
пр-т Палладина, 18/30
офис 13 А.

Capadecor VarioChips

Добавить отзыв

Доступность: Есть в наличии

2 226,15 грн.

Краткая информация

Багатобарвне економічне покриття з пластівцями для внутрішніх поверхонь, наноситься за допомогою спеціального пістолета.
Сфера застосування
Багатобарвний дизайнерський концепт на основі пластівців. Завдяки особливій економічності та оптичними властивостями ідеально підходить для ремонту приміщень, наприклад, для нанесення на склотканини, грубоволокнисті шпалери.

Capadecor VarioChips

Двойной щелчок по изображению для просмотра в полный размер

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

  • Capadecor VarioChips

Подробности

Сфера застосування Багатобарвний дизайнерський концепт на основі пластівців. Завдяки особливій економічності та оптичними властивостями ідеально підходить для ремонту приміщень, наприклад, для нанесення на склотканини, грубоволокнисті шпалери. Додаткові компоненти до VarioChips: VarioColl: Водорозчинна спеціальна клеюча маса для VarioChips, що не містить розчинників і пластифікаторів, зі слабким запахом. VarioFinish Matt / Seidenmatt: Захисне покриття. Прозорий, безбарвний, матовий і шовковисто-матовий лак, що не містить розчинників і пластифікаторів, зі слабким запахом. Властивості просте і економічне нанесення найкраща світлостійкість клас вологого витирання 2 (ступінь глянцю: матовий) згідно DIN EN 13 300 клас вологого витирання 1 (ступінь глянцю: шовковисто-матовий) згідно DIN EN 13 300 не жовтіє чудові адгезійні властивості лугостійкий тривала життєздатність (бл. 15-20 хв.) VarioColl Упаковка/Розмір тари Картонні коробки по 5 кг.

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.